“When we are no longer able to change a situation, we are challenged to change ourselves.” ~ Viktor Frankl

Članstvo u Društvu psihologa Krapinsko-zagorske županije

Prema Statutu Društva psihologa Krapinsko-zagorske županije, članovi DP KZŽ mogu biti pojedinačni članovi - fizičke osobe koje su završile studij psihologije, a koje podržavaju djelatnost Društva i prihvaćaju njegov Statut i opće akte. Članstvo u Društvu može biti redovno i počasno.

Redovni članovi Društva su osobe koje su diplomirani psiholozi ili profesori psihologije, koji u pravilu imaju mjesto boravka na području Krapinsko-zagorske županije, ili su zaposleni na njenom području.

Počasni član Društva može biti istaknuti psiholog ili drugi stručnjak državljanin Republike Hrvatske, te strani državljanin koji je svojim djelovanjem posebno pridonio razvitku psihologije u Republici Hrvatskoj i radu Društva.

Članstvo, prava, obveze i stegovna odgovornost članova određeni su člancima 10., 11., 12., 13. i 14. Statuta Društva.

Želite li se učlaniti u DP KZŽ, popunite Pristupnicu za učlanjenjenje u DP KZŽ (preuzmite WORD ili PDF) i pošaljite je na mail ili poštom na adresu Društva.

Odluku o prijemu u članstvo donosi Skupština Društva.

Članovi Društva plaćaju godišnju članarinu. Visinu članarine određuje Skupština Društva.

Podaci za uplatu članarine:

Primatelj: Društvo psihologa Krapinsko-zagorske županije

Prilaz Janka Tomića 2, 49210 Zabok

Poziv na broj: Vaš OIB

Opis plaćanja: Članarina za ______ godinu (Upišite godinu za koju želite podmiriti članarinu)

Odlukom Skupštine DP KZŽ od 11. prosinca 2018., članarina u Društvu psihologa Krapinsko –zagorske županije za 2019. iznosi 70,00 kn.

Prema članku 12. Statuta Društva, vježbenici, nezaposleni psiholozi i umirovljenici oslobođeni su plaćanja članarine.