“If you can change your mind, you can change your life.” ~ William James

Već 11. godinu za redom, Društvo psihologa Krapinsko-zagorske županije aktivno se uključuje u obilježavanje Tjedna psihologije kojeg organizira Hrvatsko psihološko društvo u suradnji sa Hrvatskom psihološkom komorom.

Tjedan psihologije obilježava se diljem Hrvatske, s ciljem prikaza različitih mogućnosti s pomoću kojih psiholozi mogu doprinijeti poboljšanju kvalitete življenja pojedinca i zajednice. Obilježava se u periodu od 19. do 25. veljače 2018. jer je 20. veljače 1953. utemeljeno Hrvatsko psihološko društvo.

U nastavku Vam donosimo program obilježavanja 11. tjedna psihologije u Krapinsko-zagorskoj županiji te Vas pozivamo da nam se pridružite na aktivnostima za širu javnost. Veselimo se Vašem dolasku!

Program obilježavanja 11. tjedna psihologije u Krapinsko-zagorskoj županiji možete pogledati na stranici.